Pudding Monsters

1.3.2

Şimdiye kadar ki en eğlenceli jelatinli macera

rate
0

14.3k

Rate this App

Pudding Monsters, yap boz ekolünden uzaklaşmadan yeni ve tamamen farklı bir macera sağlayarak ve aynı oranda fark edilen bir oyun olarak mükemmel 'Cut the rope'un arkasında olan takım tarafından geliştirildi.

Bu sefer baş karakterler görevleri kötü efendilerinin pençelerinden kaçmak olup aynı zamanda da kayıp arkadaşlarını kurtarma olan bir dizi anime jöledir. Bu bir avuç dolusu anime jöle için zor bir görev olarak görülebilir; fakat, ne güzel ki bir araya gelip birleşip süper jelatin canavarını oluşturabilirler.

Oyunun 75 seviyesi vardır (ve daha da eklenmeye devam edilecektir) ve oyun 'Cut the Rope!' gibi çeşitli yap bozları çözmeyi denemek için sizi ekranınıza bağlayacaktır. Kullanmayı öğrenmeniz gereken bir çok jöle tipi vardır.

Görsel olarak, Canavar Puding gerçekten çok lezzetli bir oyundur. Grafikleri, Android sisteminin limitlerinin gücü hariç, karakter tasarımcısı ve senaryocusu sayesinde harikuladedir.

Pudding Monsters gerçekten mükemmel bir yap boz oyunudur. Onun bağlayıcı oyun şekli sayesinde, ilk göründüğü kadar kolay olmayan görevlerde her bir bölümdeki tüm yıldızları toplamak için saatlerce takılacağınızdan emin olabilirsiniz.
Uptodown X